בועז מיכאלי הנדסת בניין בע"מ

חברתנו מתמחה בהטמעת פתרונות חניה אוטומטיים, אחד מהפתרונות המובילים והמתקדמים ביותר כיום, ומאפשר לאנשים להנות מחניה במקומות קטנים וצרים במיוחד, מה שבעבר היה בלתי אפשרי.

'בועז מיכאלי הנדסת בניין בע"מ' מקיימת שיתוף פעולה עם הנציגים של החברות המובילות בתחום בעולם, ביניהם: פרומוט מתקני חניה בע"מ, סמארט פארק, פארק 2 , איטרפז טכנולוגיות בע"מ, פארקינג קיט, פרקומט ועוד.

מתקני החניה אשר יבוצעו ויפוקחו מטעמנו הינם בעלי תווי תקן של מכון התקנים האירופאיים EN14010, מכון התקנים הגרמני TÜV, ועומדים בדרישות התקן הישראלי ת"י 5437.

כלל המתקנים שלנו נבדקים בסיומם על ידי הספקים המורשים שלנו ובאמצעות מהנדס מוסמך מטעם משרד העבודה והרווחה הישראלי, לאישרור סופי כי מתקני החניה אכן מורשים ובטוחים לשימוש.

 

מתקני חניה מתקדמים

כחלק מפתרונות החניה המתקדמים שאנו מציעים ללקוחותינו, נכללים הפתרונות המובילים בעולם: מגדלי חניה אוטומטיים ומתקני חניה אוטומטיים.

אנו מתאימים ללקוחותינו את הפתרון המדויק ביותר לצרכיו בהתאם לאופי וגודל השטח העומד ברשותו להקמת מתקן החניה. אנו עובדים עם מיטב חברות מתקני החניה ומאפשרים ללקוחותינו להנות מהתאמה של מערכת לכל גובה ורוחב תא חניה, בין אם מדובר בשינוע אנכי או שינוע אופקי.

כמו כן, אנו יכולים ויודעים לתת מענה להקמה והטמעה של מתקנים צרים ביותר לחניה, במקסימום מקומות חניה, על מנת לאפשר מענה הולם לדרישות הפרויקט.

ניסיוננו הרב בתחום והיכרותנו האישית עם ספקי מתקני החנייה המובילים בעולם מעמידים אותנו בעמדה אופטימלית לבחירת המתקן והספק המתאימים ביותר.

מתקני חניה קונבנציונליים

מכפילי חניה מכניים או מתקני חניה קונבנציונליים, מהווים פתרונות מצוינים על מנת להוסיף מספר חניות בעבור חניונים קיימים.
פתרונות אלו מאפשרים הכפלה של חניות, בכך שיוצרים מקומות חניה נוספים. אלו יכולים להיות תלויים, חניות עם פיר או ללא פיר.

כמו כן, קיימים גם פתרונות של מתקני חניה משלשים, אשר הופכים מקום חניה אחד לשלושה מקומות חניה. יש ברשותנו מגוון רחב של פתרונות שאנו מתאימים לפי סוג הפרויקט ודרישותיו.

כל פתרונות מתקני החניה הקונבנציונאליים המוצעים על ידינו הינם פתרונות המאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ומכוני תקנים נוספים בעולם, בהתאם לסוג הפתרון והחברה איתה בחרנו לעבוד באותו הפרויקט.

נשמח לתת לכם את המענה המתקדם ביותר.